تبلیغات
نوجوان ایرانی - شعــار دهــه چهــارم بسیــج
شنبه 7 آذر 1388

شعــار دهــه چهــارم بسیــج

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :اخبار روز ،

شعــار دهــه چهــارم بسیــج

بسیج و بسیجیان شعار سازندگی، جهاد علمی، تهذیب نفس، اخلاق و خدمت به مردم را برگزیده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت:‌ امروز در برابر جنگ نرم دشمنان، بسیج و بسیجیان شعار سازندگی، جهاد علمی، تهذیب نفس، اخلاق و خدمت به مردم را برگزیده‌اند. 
 سردار محمدرضا نقدی یکشنبه شب در همایش پرچمداران بصیرت که در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه قم برگزار شد، با اشاره به فضاسازی تبلیغاتی دشمنان در جنگ نرم ‌علیه جمهوری اسلامی ایران در سخنانی اظهار داشت: شخصی از آمریکا خانمی را در جریان اغتشاشات اخیر تهران به قتل می‌رساند و رسانه‌های غربی فریاد می‌‍زنند که قاتل او حکومت ایران است، در حالی که خود آنها صدها زن و بچه را در افغانستان و عراق قتل‌عام کرده و اسم یکی از آنها را هم کسی نمی‌داند. 
وی افزود: در کشورهای غربی افراد بدون هیچ الزام قانونی به داشتن علم و ایمان و گاها با فسادهای اخلاقی در رأس حکومت قرار می‌گیرند و اسم آن را دموکراسی می‌گذارند، اما در ایران اسلامی که ولی فقیه عالم، عادل و متقی رهبری جامعه را بر عهده دارد، آن را حکومت دیکتاتوری می‌نامند. 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان خاطرنشان کرد: وارونه نشان دادن واقعیات همان جنگ نرم دشمنان و جادوی تبلیغاتی رسانه‌های غربی است. 
وی با بیان اینکه اندیشه‌ها و باورهای ما منطبق با فطرت انسانی است و این سلاح کارآمد رسانه‌های بی‌شمار غربی‌ها را خنثی می‌سازد تصریح کرد: امروز رئیس جمهور آمریکا در همه جای دنیا با لنگه کفش و آتش زدن پرچم استقبال می‌شود، اما رئیس جمهور ایران که منتسب به انقلاب و نظام اسلامی است با استقبال پرشور و خودجوش مردم روبروست. 
سردار نقدی گفت: ما باید از این مزیت برتری استفاده کرده و بشریت را از چنگال ظلم ستمگران رهایی بخشیم و به حول و قوه الهی در این جنگ پیروز خواهیم بود. 
وی اظهار داشت: با وجود دسیسه‌های بسیار دشمنان اسلام و انقلاب، ملت غیور و آگاه ایرانی با ایستادگی در صحنه‌های حساس انقلاب از ارزش‌های دینی و ملی دفاع می‌کند و این نعمت بدون شک ثمره مرجعیت و روحانیت است که باید قدردان مواضع ارزشمند ایشان در دفاع از ولایت فقیه باشیم. 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان خواستار حضور بیشتر روحانیت در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور شد و گفت: امروز همه کفر در برابر همه ارزش‌های اسلامی قرار گرفته و ما برای مقابله با این هجمه گسترده دشمنان دست نیاز به سمت حوزه‌های علمیه دراز می‌کنیم. 
سردار نقدی خاطرنشان کرد: امروز یک قطره از دریای بی‌کران حوزه‌های علمیه و انقلاب اسلامی در لبنان این‌گونه صهیونیسم جهانی را عاجز کرده و رؤیای از نیل تا فرات آنها را باطل ساخته است. 
وی در ادامه بر ضرورت شناخت مواضع دشمنان و اهداف متعالی انقلاب اسلامی تأکید و تصریح کرد: روحانیت باید از این آشفتگی در جبهه غرب استفاده کرده و حقانیت مکتب تشیع را به جهانیان به اثبات برساند که امیدواریم این مهم مقدمه‌ای برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) باشد. 
وی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه در برابر تفکر شکست خورده لیبرال دموکراسی غرب می‌توانند اندیشه بالنده اسلامی را برای جهانیان تبیین کنند، اظهار داشت: متأسفانه امروز در دانشگاه‌های کشور کتاب‌هایی تدریس می‌شوند که نه تنها علم بلکه جهل غربی را گسترش می‌دهند و این معضل وظیفه حوزه‌های علمیه در تولید فکر دینی را سنگین‌تر می‌کند. 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: روحانیت که از منبع نامتناهی قرآن و اهل بیت (ع) بهره‌مند است، باید مراکز آموزشی را از این وابستگی به علوم متغیر و بی‌پایه و اساس غربی‌ها رهایی بخشد. 
سردار نقدی در پایان با اشاره به شعار دهه چهارم بسیج مستضعفان تصریح کرد: امروز در برابر جنگ نرم دشمنان، بسیج و بسیجیان شعار سازندگی، جهاد علمی، تهذیب نفس، اخلاق و خدمت به مردم را برگزیده‌اند.


برچسب ها: شعار ، دهه چهارم ، 4 ،