تبلیغات
نوجوان ایرانی - برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد
یکشنبه 22 آذر 1388

برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :اخبار روز ،

برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد
 

امام جمعه موقت تهران گفت: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.


به گزارش فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نمازجمعه امروز تهران در خطبه دوم نمازجمعه تهران به مناسبت‌های هفته گذشته اشاره و گفت: مناسبت‌های این هفته، سالگرد رحلت محدث بزرگ حاج شیخ عباس قمی بود که اگر اخلاص ایشان تقسیم می‌شد ما هم آباد می‌شدیم و دیگری سالگرد شهادت مرد آسمانی، آیت‌الله شهید دستغیب بود که مرحوم آیت‌الله بهجت فرمود:‌ آیت‌الله‌ دستغیب تازه به دایره سیر و سلوک وارد شده بود و خدمات این شهید کمتر از سیر و سلوکش نبوده و ارادت ایشان به امام(ره) مثال‌زدنی بود.
وی با بیان اینکه مسئله دیگر جنجال تبلیغاتی و تکراری دنیای غرب در خصوص مسئله هسته‌ای ایران است که مقام معظم رهبری هم به آن اشاره فرمودند، افزود: غرب به دروغ و در یک جنگ رسانه‌ای موارد کذب را القا کرده و با همه توان به میدان آمده است، اما خبر ندارد که "یدالله فوق ایدیهم ".
صدیقی تأکید کرد: آنها در جنگ نظامی هرچه داشتند به میدان آوردند اما ما خدا را داشتیم و اتحاد در سایه ایمان، محور وحدت با ولایت متصل به ولایت مطلقه را داشته و در نهایت پیروز شدیم.
خطیب موقت نمازجمعه تهران در ادامه تصریح کرد: غرب به دروغ وانمود کرده که توافقی میان ایران و کشورهای غربی صورت گرفته است و ایران را به نقض تعهدات در مسائل هسته‌ای متهم کرده‌اند، در صورتیکه از روز اول ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، داشتن انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود می‌داند و این مسئله یک آرمان ملی است.
وی در ادامه بیان داشت: خداوند متعال این تحفه را به ملت ایران نصیب کرده و ملت ایران در این خصوص حاضر در صحنه و پشتیبان به تمام معنا است و به هیچ قیمتی از داشتن انرژی هسته‌ای صرف‌نظر نخواهد کرد.
صدیقی در ادامه با بیان اینکه دشمنان فکر می‌کنند ملت ایران در مقابل فشارها تسلیم خواهد شد، تصریح کرد: آنها هر خیانت، طرح و توطئه‌ای را داشتند بر علیه ملت ایران بکار گرفتند و 8 سال ما را زیر بمب‌ها و موشک‌ها قرار دادند، تروریست‌هایشان بالاترین مقامات نظام اسلامی را در قربانگاه‌ها قطعه قطعه کردند و هرکاری از آنها ساخته بود علیه ملت ایران انجام دادند و حالا انتظار دارند ما نگران طرح‌هایی که بر علیه ایران خواهند داشت، باشیم.
وی خطاب به دنیای غرب گفت: ما ملتی هستیم که همه توطئه‌های شما را تجربه کردیم، اما با شما مقابله کرده و پیروز شدیم. ما حزب و جُند خدا هستیم. ما حق هستیم و از حق خود دفاع می‌کنیم و آنچه در تئوری‌ها و تاریخ شنیده بودیم به کار بستیم و مطمئنیم پیروزی قطعی از آن ماست و شکست قطعی از آن شماست.
خطیب موقت نمازجمعه تهران در بخش دیگری از خطبه دوم نمازجمعه امروز تهران در خصوص روز 16 آذر و گرامیداشت روز دانشجو خاطرنشان کرد: روز دانشجو تجدید خاطره مقابله دانشجویان آن دوران با حضور نیکسون بود که یک حرکت ضداستکباری و ضد آمریکایی بود.
صدیقی در ادامه تصریح کرد: این روز را ملت و دانشجویان ایران به صورت یک کلاس و یک امر نمادین تاکنون گرامی داشتند و امسال نیز با همه امیدهایی که دشمنان بسته بودند و حرکات برخی از افراد غافل و ناآگاه که متاسفانه در یک مسیر لجاجت قرار گرفتند و با ملت عظیم، انقلاب ریشه‌‌دار، ولایت مستحکم تحت عنایت امام عصر(عج) مقابله می‌کنند، اما بحمدالله دیدیم که دانشگاه‌ها حمایت جانانه را از روند گذشته ضد استکباری و آمریکایی نشان دادند.
وی با اشاره به اینکه من مطمئن هستم برخی از جوانانی که امروز فریب خورده و گرفتار احساسات شده‌اند به نزد ملت بازخواهند گشت، تاکید کرد: این جوانان فرزندان ما هستند اما گرفتار احساسات آنی شده‌اند، همان طور که زهیر روزی در لشکر معاویه و در مقابل حضرت علی(ع) در جنگ صفین حضور یافت اما با فطرت پاک خود در کنار امام حسین(ع) در کربلا به شهادت رسید.
خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: عظمت اتحاد، صلابت ملت، آهنگ حسینی ملت و استمرار حرکت مخلصانه امام(ره) و شهدا مطمئنا این جوانان فریب‌خورده را تحت تاثیر قرار خواهد داد و آنها بالاخره به آغوش ملت باز خواهند گشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.برچسب ها: اهانت به امام ، خمینی ، اهانت سبز ، توهین ، پاره کردن عکس ، روز دانشجو ، 16 آذر ،