تبلیغات
نوجوان ایرانی - علی تنهاست
دوشنبه 19 بهمن 1388

علی تنهاست

   نوشته شده توسط: کیمیا    

بعضی از دوستان در این برهه از زمان سكوت اختیار كرده‌اند.
بعضی‌ها هم بخاطر محافظه كاری طرح وحدت را به میان می‌كشند.
بعضی‌ها هم از رهبری عزیز مایه می‌ذارند و می‌گویند از رهبری جلوتر نرو و سكوت كن چون رهبری فرموده وحدت داشته باشیم.
با این توجیهات سكوت می‌كنند و می‌گویند نباید حرفی بزنیم و چیزی بگوییم، الان زمان وحدت است.
می‌خوام بگم وحدت بین كی؟ بین علی (ع) و معاویه؟ بین حرمت شكنان عاشورا و عاشقان ابا عبدالله؟ وحدت با كسانی كه سربازی را در میان جمع لخت و عریان می‌كنند ؟ كسانی كه 7 ماه كشور را به آشوب كشیدند و با دشمنان بیگانه متحد شدند؟ به بهانه تقلب و احیای حق به انقلاب اسلامی خدشه وارد كردند ؟بین منافقین و ولایتمداران؟چرا می‌ترسید؟ چرا سكوت می‌كنید؟ رهبری وظیفه خودش را به نحو احسن انجام می‌دهد.من و تو چه وظیفه‌ای داریم؟ آیا نباید روشنگری كرد ؟ همش تاریخ می‌خوانید و تمام ؟
آهای كسانی كه سنگ شهدا و امام را به سینه می‌زنید، این است خط امامی بودن؟ جواب خون شهدای عزیز را چه خواهید داد؟اعمال موسوی و اصلاح طلبان آیا بر حق بود؟ شایعات كروبی و دروغ‌های موسوی بر حق بود؟ خودتان را شیعه علی (ع) میدانید ؟ این است راه حسین (ع)؟ در ایام محرم برای حسین (ع) سینه میزنید و یزید را لعن می‌كنید؟ حسین زمان را نمی‌بینید؟ یزید زمان را نمی‌بینید؟ یا فكر می‌كنید راه یزید و راه سالار شهیدان و اهدافشان تمام شده است ؟ اینطوری ادعای شیعه بودن می‌كنید؟
ای كسانی كه نان ولایت فقیه را می‌خورید! ای كسانی كه نان حزب اللهی بودن و اصولگرا بودن را می‌خورید! این طور آدم اصولگرا می‌شود؟ تو زنده‌ای؟ تو نفس می‌كشی؟ تو زبان در كامت هست؟ و عوامل فتنه محاكمه نمی‌شوند فقط بخاطر اینكه آقایان ترسو هستند. جگر ندارید؟ چرا آنها را به دادگاه نمی‌كشید؟ مگر كم فتنه كرده‌اند؟ مگر حكم امام نیست؟ مگر حكمشان اعدام نیست؟ چرا مصلحت اندیشی می‌كنید؟ نتیجه مصلحت اندیشی تو چیزی جز گمراهی مردم نخواهد بود.
اصولگراهایی كه با رای مردم بالا آمدند، خوابند؟ كجا رفتند؟ پیك نیك رفتند؟ جایشان گرم و نرم شده؟ چرا از آبروی خود نمی‌گذرند؟ آن قوم آخرالزمانی كه در سوره مائده توصیف شده فرموده كه : "لا یخافون لومه لائم " از سرزنش نمی‌ترسند، از آبرو دادن نمی‌ترسند.
امام زمان(عج) نمی‌آید چون 313 نفر كه از آبرو دادن نترسند، نداریم. با كی بیاد؟!
ای خاك بر سر كسانی كه ادعای مسلمانی و شیعه بودن و انقلابی بودن می‌كنند و اما یزیدیان و شمر و ابن ملجم و معاویه و عمروعاص‌های زمان را می‌بینند و سكوت می‌كنند ..چه توجیهی دارید ؟ فردای قیامت با چه رویی می‌خواهید به امام و شهدا نگاه كنید؟ چرا فریاد هل من معین حسین زمان را می‌شنوید و اما لبیك نمی‌گویید ؟
چرا محافظه كار شدید ؟ چرا نان به نرخ روز می‌خورید؟ ایمانتان كجا رفت؟ این‌طوری برای فرج آقا امام زمان دعا می‌كنید؟ شما كه نایب امام زمان را توهین می‌كنید ؟ و یا توهین كنند گان را حمایت؟ تا كی سكوت؟شیعه بودن و انقلابی بودن به شعار نیست به عمل است.
از مظلومیت علی (ع) و امام حسین سخن می‌گویید و مخالفینش را لعن می‌كنید؟ آن تاریخ تمام شده است.شمر و یزید و ابن ملجم نیز به درك واصل شدند اما راهشان وجود دارد ...چرا فكر می‌كنید الان همان مسائل تكرار نمی‌شود؟ چرا فكر می‌كنید موسوی خیانتكار نیست؟ كروبی خائن نیست؟ صانعی ابوموسی اشعری نیست؟ از ولایت سخن می‌گویید اما در چهارچوب تاریخ؟ فقط طرفدار تاریخ شدید؟ زمان را نمی‌بینید؟ یا میت‌رسید بگویید موسوی و فرقه ضاله سبز مارقین زمان هستند؟ چرا میت‌رسید بگویید صانعی و منتظری خیانتكار و عمرو عاص‌های دوران هستند؟
ولایتمدار یعنی چه؟ همش میگویید علی (ع) سرش را در چاه می‌كرد و درد و دل می‌كرد.چرا نمی‌بینید همین دغل دوستان نامرد و خائن خون به دل مقام معظم رهبری كردند.چرا نمی‌گویید؟
مقام معظم رهبری الان مانند علی (ع) مظلوم گشته است.مورد توهین و تهمت خواص و عوام قرار گرفته است.شما و روشنگری نباشد ایشان مظلوم‌تر هم خواهد شد.
آن امیرالمومنین(ع) كه پیامبر(ص) دستشان را به عنوان ولی بالا برد، "من كنت مولا فهذا علی مولا " را داشت، این طور مظلوم می‌شود. مقام معظم رهبری كه یك نامه از آقا امام زمان(عج) ندارد كه بگوید من نائب ایشانم. خب اگر من و تو بیدار نباشیم ایشان هم مظلوم می‌شود! چرا بعضی وقت‌ها باید به مماشات رفتار كرد؟
در روضه‌ها همیشه از نمكدان شكنی كوفیان می‌گویند كه چه كردند و چه ها كردند با اباعبدالله الحسین(ع) چه كردند، با امیرالمومنین(ع) چه كردند. خب درست است دیگر كارهای امیرالمونین(ع) اثری نداشت، مردم به طعنه امیرالمومنین(ع) می‌گفتند: مردان ما را كشته ای و حالا می‌آیی به یتیمان ما غذا می‌دهی؟
ببینید فضا تا چه حد می‌تواند تاریك بشود. ببینید اگر شما با زبان روشنگری نكنید، باید 1400 سال بگذرد تا بشود این حرف‌ها را زد. همین امروز هم نمی‌توان به سادگی رفت وسط شهر و قصه و ماجرای خوارج را شفاف گفت.
قبول دارید اگر بخواهیم داستان خوارج را رك و پوست كنده بگوئیم، یك عده ای با امیرالمومنین(ع) بد می شوند؟ ما كه قتل عامی نكرده ایم. قبول دارید در آن صورت امیرالمومنین(ع) را به ضایع كردن حقوق یشر محكوم می كنند؟ این علی كه اسوه ی ازلی و ابدی تاریخ است، ببینید چقدر در فشار و منگنه است؟
از شما می‌پرسم... خون كوفیان كه از ما رنگین تر نیست؟ ما چرا نباید این امتحان ها را پس ندهیم؟ چرا نباید بین ما خوارج تولید شود؟ تا ملتی نشان ندهد كه مثل مردم كوفه نیست! امام زمان(عج) خواهد آمد؟
امتحان خوارج یكی از امتحان های سهمگینی بود كه امیرالمونین(ع) مجبور شد به حقیقت بیشتر عمل بكند. جنگ شد...
كدام یك از پیامبران و اولیای الهی را بالای منابر لعن كردند، غیر از علی بن ابی طالب(ع). چرا؟ چرا لعن كردند؟ آن وقت مقام معظم رهبری در مقابل امیرالمومنین(ع) چه چیزی دارد كه امیرالمومنین(ع) بخواهد اینقدر متهم و مظلوم بشود و ایشان نشود؟ خب طبیعی است كه آقا هم مظلوم خواهد شد.
لعنت خدا بر كسانی كه مظلومیت رهبری عزیز را می بینند و اما راه سكوت اختیار كرده‌اند ..اما در بالای منبرها از مظلومیت علی (ع) و حسین (ع) سخن می‌گویند...


برچسب ها: رهبر ، خامنه ای ، خمینی ، 22 ، بهمن ،