تبلیغات
نوجوان ایرانی - نقد خیر خواهانه
دوشنبه 19 بهمن 1388

نقد خیر خواهانه

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :رهبر ،اخبار روز ،

 

 عشق یعنی یه خمینی سادگی

 

سید حسن خمینی ادامه دهنده راه خمینی کبیر است ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

 

زمانی که به موسسه حفظ ونشر آثار امام خمینی (ره) نظری افکنیم متوجه می شویم که با توجه با این نام که برای این موسسه انتخاب شده وظیفه آن چیست .در رأس این موسسه سید حسن خمینی نوه امام خمینی کبیر که از پدر بزرگ گوشه ای اردات به نظام وانقلا ب نبرده است قرار دارد.چون اگر ارداتی داشت موضاعاتی که در زیر می پردازیم پیش نمی آمد. همانطور که می دانید موسسه حفظ ونشر آثار امام  نگهداری وحراست با جان ودل وبه دور از هر کینه ونفرت از جاودانه های رهبر کبیر وسر چشمه ی قیام مستضعفین جهان علیه ظلم وکفر واستبداد است. وحال به این نکته اساسی می پردازیم که چرا این موسسه بر خلاف وظیفه خود آشکار را پنهان وچیز های بی ربط را هویدا می کند .این همه کار ها زیر نظر چه کسی است ؟ مگر این نیست که این موسسه زیر نظر سید حسن خمینی است؟در زمان انتخاب ریاست جمهوری وبعد از آن موضع گیری حسن خمینی را دیدیم .

1- در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب در کجا حضور داشت ؟

2- وی برای اولین بار در مراسم هفته دولت در آرامگاه روح الله خمینی چرا از رئیس جمهور استقبال نکرد ؟

3- چرا در مقابل سران فتنه در زما ن فتنه عظیم موضع قاطع خود را معلوم نکرد؟

4- وچرا .....

از این حرفها گذشته ومی گذریم یک نفر از رئیس جمهور خوشش نمی آید ویا نمی خواهد اورا ببیند ما نباید گردنش را بزنیم ولی با توجه با سر رأس موسسه حفظ ونشر آثار امام بودن چرا زمانی که عکس خمینی کبیر را به آتش کشیدن این موسسه موضع معینی نگرفت ؟وبا توجه به حرمت شکنی عظیم بر امام خمینی این موسسه بیانیه ای داد که هیچ گونه اهانتی به امام نشده است. ودر بیانیه این موسسه آمده است رسانه های خارجی چنین مطلبی که اهانت به امام شده است  را انعكاس نداده اند و این اشتباه تنها مخصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی است.آیا پخش اهانت به امام و مشخص شدن خائنین به نظام وانقلاب وامام اشتباهی از صدا وسیما است ؟ کانال های بسیاری این حرکت زشت را در خارج از کشور به نمایش گذاشتند چطور اینها می گویند هیچ کانال تلویزیونی خارج آن را پخش نکرد.

 

g555ynsc.b9.jpg

در اینجا به بخشی از سخنان آیت الله سید احمد خاتمی می پردازیم:

در ادامه مطلب می توانید دنبال کنید ....


مگر موسسه نشر حامی آرمان های امام نیست، پس چرا در حوادث پس از انتخابات از آرمان های ایشان دفاع نمی كند، مگر امام نفرمود جمهوری اسلامی نه یك كلمه كم و نه یك كلمه بیشتر ، چطور این موسسه در قبال شعار های انحرافی روز قدس و 16 آذر موضع نمی گیرد. مگر آرمان امام، آرمان فلسطین نبود؟ آرمان فلسطین را امام احیا كرد چرا موسسه تنظیم نشر در قبال شعار نه غزه نه لبنان كه یك شعار صهیونیستی بود موضع نگرفت و حالا كه صدا و سیما در حمایت از امام راحل به میدان آمده به جای اینكه هتاكان را محكوم كنند رسانه ملی را محكوم می نمایند.در تظاهرات 25 خرداد نیز یكی از سران فتنه گفته بود اگر رهبری همه این تظاهرات را ببیند عقب نشینی می كند. وی بیان داشت: آنها گفته بودند اگر پیروز شدیم فتیله ولایت فقیه را به زیر می كشیم. آیت الله خاتمی ادامه داد: یكی از سران فتنه به ژاك شیراك گفته بود مشكل شما ولایت فقیه و رهبری است واِلّا ما اهل تغییریم. حال با این سخنان و گفته های  پدر سید حسن خمینی مرحوم سید احمد خمینی که فرمود:هر کس ادعا کند خط امامی است ، اما از آیت الله خامنه ای پیروی نکند ، دروغ می گوید .واینگونه حرکات  در مقابل اغتشاشات وفتنه های اخیر به راه انداخته شده است وظیفه و یا جرم سید حسن خمینی چیست ؟سید حسن خمینی باید بداند که هر چه اعتبار و حرمت دارد ، از جانب توجهات و هدایتهای خمینی کبیر و خامنه ای عزیز است ، وگرنه از حیث شرایط عمومی نظیرسوابق مبارزاتی ، علم ، مدیریت و امثال آن ویژگی ممتازی در ایشان سراغ نداریم تا جایگاه فعلی اش را ناشی از آنها بدانیم. قرار نیست هر کس که از خون امام باشد درست کار باشد شاید درستکار ویا شاید بدکار باشد.مگر سید حسن خمینی ندید چگونه جام زهر را به دست  خمینی کبیر دادند وپدرش چه رنجنامه ا ی نوشت که  حرفها برای گفتن دارد. مگر ندیده است که جام زهر به دستان هر سو می روند وبه هر دری می زنند تا مقام معظم رهبری آن را بنوشد .

آیا مردم مردود می کنند یا حفظ می کنند چون هر کس در جریان فتنه توسط مردم مردود شود به حق است چون هوشیار تر از مردم پیدا نمی شوند .موجوداتی ذلیلی همچون موسوی وکروبی  وخاتمی موجوداتی هستند سخیف که  مردود شدند گرچه نظام آنها را نگه دارد ولی مردود شده ی خا ص و عام هستند. ما دراین مطلب  قصد بی احترامی به کسی را نداریم ولی آیا نوه ی خمینی کبیر بودن دلیل این است که حرکاتی انجام گیرد که در مسیر نفاق باشد؟

 حتما نظر دهید.

 

شادی روح امام خمینی و شهدا صلوات