تبلیغات
نوجوان ایرانی - ملت ایران امروز ختم فتنه را رقم زد
پنجشنبه 22 بهمن 1388

ملت ایران امروز ختم فتنه را رقم زد

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :اخبار روز ،

ملت بزرگ ایران با برگزاری رفراندوم 50 میلیونی خود در سراسر کشور، امروز ختم فتنه را رقم زده و بار دیگر و در وسعتی عظیم تر از نهم دی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
به گزارش فارس ، ملت بزرگ ایران با حضور منسجم و مقتدرانه خود و با انجام برگزاری رفراندوم 50 میلیونی خود امروز ختم فتنه را رقم زد.
برپایه این گزارش، مردم سراسر کشورمان که از رفتار و گفتار سران فتنه و فتنه‌گران در ماه‌های اخیر به شدت خشمگین شده‌اند با رفراندوم 50 میلیونی خود و با شعارهای " مرگ بر انگلیس "‌،‌ " مرگ بر آمریکا " ،‌ "مرگ بر اسرائیل "،‌ " آمریکا انگلیس برادران ابلیس "،‌‌ "‌ تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم " ،‌‌ " خامنه‌ای کوثر است دشمن او ابتر است " ، " لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است "‌ ختم فتنه را اعلام کرد.
مردم تهران در قطعنامه پایانی خود تاکید کردند: راهپیمایی ده ها میلیونی نهم دی ماه 1388 و حضور بی نظیر و چهل میلیونی مردم شریف ایران در انتخابات شکوهمند بیست و دوم خرداد 1388 با مشارکت هشتاد و پنج درصدی، نماد روشنی از مردم سالاری، آزادی، حق رای و انجام تکلیف دینی است. ملت آزاده ایران اسلامی ضمن محکوم نمودن زیرسوال بردن سلامت انتخابات و ایجاد اغتشاش و فتنه گری، از فریب خوردگان می خواهد حق رای اکثریت را به رسمیت شناخته و با اظهار ندامت و پوزش به دامن مردم و رهبری برگردند.
در این قطعنامه آمده است:‌ ما از برخی خواص که از حیثیت انقلاب و نظام کسب وجاهت کرده اند، می خواهیم به تبعیت از مقام معظم رهبری به جای اتخاذ مواضع غیرشفاف و دوپهلو به صفوف فشرده ملت پیوسته ، با صراحت صف شکنان و اغتشاشگران را محکوم کرده و دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنند.ما از قوه محترم قضائیه انتظار داریم با کمال قاطعیت به جرم سنگین فتنه گرانی که واردکردن خسارات فراوان جانی و مالی به مردم، اتلاف اموال عمومی، سلب امنیت و هتک مقدسات، دشمنان را شاد کرده و بهانه به دست آنها داده اند قاطعانه رسیدگی کرده ، حکم عادلانه اسلام را بدون پروا در حق آنها اجرا و ریشه فساد را برای همیشه بخشکانند.