تبلیغات
نوجوان ایرانی - پیام مقام معظم رهبری به مناسبت راهپیمایی عظیم 22 بهمن 88
پنجشنبه 22 بهمن 1388

پیام مقام معظم رهبری به مناسبت راهپیمایی عظیم 22 بهمن 88

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :اخبار روز ،رهبر ،

پیام قدردانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از حضور شگفتی‌آفرین ملت:
آیا حضور ده‌ها میلیونی مردم كافی نیست تا فریب‌خوردگان به خود آیند
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن قدردانی از ملت ایران به مناسبت حضور شگفتی آفرین در راهپیمایی 22 بهمن، تأكید كردند: آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پرانگیزه در جشن سی و یك سالگی انقلاب كافی نیست كه معاندان و فریب‌خوردگان داخلی را كه گاه ریاكارانه دم از "مردم " می ز‌نند، به خود آورد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس، رهبر انقلاب در پیامی از حضور شگفتی‌آفرین ملت در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی كردند. متن پیام به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
ملت عظیم‌الشان و شگفتی‌آفرین ایران
خسته مباد گامهای استوارتان؛ سربلند باد پرچم همت و آزادگیتان. درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‌همتایتان، كه همیشه درلحظه‌ی نیاز، صحنه‌ی رویارویی با بددلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آراید.
و سپاس از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ هستی را كه دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در سی و یكمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را كه بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی كهن تكیه زده است، بیش از همیشه به رخ دشمنان كشید.
آیا سی و یك سال آزمون و خطای چند دولت متكبّر و زورگو كافی نیست كه آنان را از خواب غفلت بیدار كند و بیهودگی تلاش برای سیطره بر ایران اسلامی را به آنان تفهیم نماید؟
آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پرانگیزه در جشن سی و یكسالگی انقلاب كافی نیست كه معاندان و فریب‌خوردگان داخلی را كه گاه ریاكارانه دم از "مردم " می‌نند، به خود آورد و راه و خواست مردم را كه همان صراط مستقیم اسلام ناب محمدی صلی‌الله علیه و آله و راه امام بزرگوار است،‌ به آنان نشان دهد؟
دوستان و دشمنان ملت ایران بدانند كه این ملت راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و برای رسیدن به قله پیشرفت و سعادت با تكیه بر خدا و اعتماد به قدرتی كه خداوند به او بخشیده است هر مانعی را از سر راه بر خواهد داشت.
كمك و توفیق الهی یار این ملت و دعای حضرت بقیة‌الله ارواحنا فداه پشتیبان آنان باد.
سید علی خامنه‌ای


برچسب ها: رهبر ، خامنه ای رهبر ، آیت الله ، امام خامنه ای ،