تبلیغات
نوجوان ایرانی - ساماندهی قوی باید در حوزه فضای مجازی صورت گیرد
شنبه 7 آذر 1388

ساماندهی قوی باید در حوزه فضای مجازی صورت گیرد

   نوشته شده توسط: کیمیا    نوع مطلب :اخبار روز ،

سردار نقدی در اولین همایش فناوری اطلاعات بسیج:
ساماندهی قوی باید در حوزه فضای مجازی صورت گیرد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینكه در مغزافزار محتوا و پیام بسیار قوی و موثر هستیم ولی به توانمندی‌هایمان در انتقال این پیام كم‌توجهی كردیم تاكید كرد :باید با حضور در این عرصه به جایی برسیم كه آنها فیلترگذاری سایت‌ها را شروع كنند.


به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزای فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش فناوری اطلاعات بسیج كه با حضور سردار همدانی برگزار شد، اظهار داشت: بنای ما در دوره جدید سازمان بسیج مشاركت همه آحاد بسیجیان در اداره امور سازمان است. 
وی افزود:اهمیت فناوری اطلاعات در بخش جنگ نرم بر همه آشكار است و باید به راهكارها در این خصوص پرداخت. 
نقدی اظهار داشت: هدف ما این است كه یك بسیج ده‌ها میلیون‌ نفری داشته باشیم و افراد را در صحنه انقلاب به صورت فعال نگه داریم. 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینكه باید ساماندهی قوی در حوزه فضای مجازی صورت گیرد، گفت: فضایی كه دشمنان ما آن را درست كردند، سخت افزاری است كه برای پیروزی علیه ما استفاده خواهد شد. 
نقدی با اشاره به دشمنان ایران و اسلام تصریح كرد: آنها مغزافزار و پیامی كه مبتنی بر فطرت آدمی باشد، ندارند لذا خیلی زود در این عرصه شكست خواهند خورد. 
وی با اشاره به قطع پخش شبكه‌های العالم و المنار در برخی از كشورها گفت: سیستم عامل همه انسان‌ها فطرت است و پیامی كه روی سیستم عامل بشر می‌نشیند سریع تمام این شبكه را در برمی‌گیرد و آن پیام اسلام است. 
نقدی افزود: ما در مغزافزار محتوا و پیام بسیار قوی و موثر هستیم ولی خیلی كم به توانمندی‌هایمان در انتقال این پیام توجه كردیم و باید با حضور در این عرصه به جایی برسیم كه آنها فیلترگذاری سایت‌ها را شروع كنند. 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رژیم سلطنتی انگلستان اظهار داشت: در قرن بیست و یكم رژیم سلطنتی انگلستان یك رژیم پادشاهی است و یك نظام برده‌داری در آن حكومت می‌كند و آنها با این نظام می‌خواهند نظام ما را زیر سوال ببرند. 
نقدی در ادامه خاطرنشان كرد:باید از شبكه اینترنت برای انتقال پیام‌هایمان استفاده كنیم.
نقدی با بیان اینكه در خصوص استفاده از فضای مجازی احكام شرعی نداریم و بستری برای این كار فراهم نشده است،‌خاطرنشان كرد: حدود 16 روز است كارگروهی در سازمان بسیج در خصوص این حوزه و بررسی راهكارهای موجود تشكیل شده است. 
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به فضای مجازی واینترنت خاطرنشان كرد: صحنه را كه دشمنان در آن جولان می‌دهند با بسیج خط‌‌‌ ‌شكن فتح خواهیم كرد، بسیج در جبهه خط‌ شكن بود و در جنگ فضای مجازی هم بسیجیان خط‌ شكنی‌ خواهند كرد و ما از آنها حمایت می‌كنیم. 


برچسب ها: اخبار ، خبر ، روز ، news ،